קידום בפייסבוק

פייסבוק היא נכון להיום הרשת החברתית הכי גדולה בעולם, חלק משמעותי מהאנשים נכנסים אליה לפחות כמה פעמים במהלך היום שלהם. מכיוון שהשימוש בפייסבוק הוא כל כך נרחב וכולם נמצאים שם, אתה כבעל עסק קטן או גדול חייב להיות שם ולבסס את המותג שלך בפני קהל היעד שלך על מנת שתוכל לייצר עוד מכירות.

אז מה זה בכלל "קידום בפייסבוק"?

קידום בפייסבוק מתחלק לכמה דברים שונים:

קידום אורגני: קידום שבו אנו מייצרים דף עסקי ממותג ואז מייצרים פוסטים  בתקווה שהם יהפכו לוויראליים ויחשפו לכמות נכבדה של אנשים שיעשו לייקים, ישתפו ויגיבו מבלי לשלם כסף נוסף למערכת הפרסום של פייסבוק. נכון להיום צריך לציין שפייסבוק הורידו בצורה משמעותית את תפוצת הפוסטים בצורה אורגנית ועל מנת להגיע לתוצאות ולקהלי יעד רחבים יותר, כדאי גם להשקיע במימון הפוסט ולדחוף אותו קדימה עם תקציב מסוים.

קידום ממומן:

קידום שבו אנו משתמשים במערכת הפרסום של פייסבוק שבה יש שלל אופציות שונות ומגוונות למטרות פרסום שונות.

מערכת הפרסום של פייסבוק מאפשרת לכוון את הקמפיין בצורה כזאת שבה ניתן יהיה להגיע לקהל היעד המדויק שלך, שבסופו של דבר יקנה את המוצר או השירות שלך מבלי "לבזבז" תקציב מיותר על חשיפה לאנשים לא רלוונטיים. אפשרויות ההכוונה של הקמפיין או ה"טירגוט" בשפה המקצועית כוללת אופציות כמו מקום עבודה, מקצוע, תפקיד, תחומי עניין, התנהגויות צריכה ועוד.

קשרי קהילה:

ברגע שלעסק שלך יש דף פייסבוק פעיל, אנשים באופן טבעי יחפשו אותו וינסו להגיע אליו להגיב בו וליצור קשר דרכו. לכן חשוב שפעילות זאת תהיה מנוטרת ומנוהלת על בסיס קבוע. בנוסף קיימת האופציה ליצור קבוצה סגורה שבה אנשים יוכלו לשאול שאלות או לקבל מידע שוטף על המוצר או השירות.

שיווק רודף לקוח (רימרקטינג):

אופציית פרסום שבה ניתן להמשיך לפרסם לכל אדם שביקר אצלך באתר באמצעות שתילה של פיקסל ייחודי.

למה לקדם עסק בפייסבוק?

  • כי כולם שם! מעל 4 מיליון משתמשים פעילים בחודש בישראל!
  • קשר ישיר מול הלקוחות
  • עלות פרסום נמוכה יחסית
  • הגעה לקהלי יעד מדויק ויעיל
  • קלות שימוש
  • הדף העסקי גם מקודם טוב בגוגל תחת החיפוש של שם העסק
  • חשיפה רחבה
  • מיתוג
  • ועוד..

פרסום בפייסבוק הוא פרסום שבו "דוחפים" ללקוח את המודעה של העסק שלך בזמן השימוש היום יומי שלו ברשת החברתית ובכך יוצרים מודעות למותג ומענה לרצון מסוים של הלקוח להשתמש בשירות או במוצר שאותו אתה מציע.

בנוסף פרסום נכון איכותי ורציף בשילוב עם תקשורת חזותית נכונה יוצר מיתוג לעסק שלך ומביא את המוצר או השירות שלך לתודעה העמוקה של הלקוח וברגע שהוא יצטרך את המוצר או השירות המסוים שאתה מציע הוא כבר ידע לחפש ולהגיע אלייך לבד.

הגעת עד לכאן ואתה מעוניין לשמוע עוד? צור איתי קשר עכשיו!

איך אפשר לדבר איתי?

בטלפון: 

0525579791

במייל:

info@hdmarketing.co.il

בפייסבוק:

https://www.facebook.com/hareldigitalmarketing

לקבלת פרטים וייעוץ השאירו פרטים בטופס: